Opakovaně použitelné nano filtry

Máme pocit, že během corona krize se bohužel produkce odpadu zvyšuje, to pro nás není přijatelné, a tak stále hledáme řešení jak se produkci odpadu vyhnout. Takže když přišlo nařízení na povinné nošení nano ochrany a respirátorů, rozhodli jsme se objednat opakovaně použitelné nano filtry, které se dají používat ve dvouvrstvých látkových rouškách, které už mnozí doma máme.

Na cestě k nám je 100 českých nano filtrů https://www.nanospace.cz/nano-filtry-do-rousky-pardam/ Pokud o ně bude zájem, budeme prodávat jednotlivě za 35 Kč/filtr.

Bude to chtít možná trochu odvahy nebo vynalézavosti, jak předejít vysvětlování či dokonce dokazování použití správné ochrany. Respirátor je vidět na první pohled, filtr v roušce je schovaný. Ale napadá mě třeba malá elegantní placka na roušce „Uvnitř schovávám nano filtr“, nebo nápis na roušce „nano filtr uvnitř“ nebo využití příležitosti si v této době moci popovídat 😉

Prosím, kdo byste měl o filtr zájem napište nám na email: bezobaluvlasim@gmail.com počet kusů. Moc nám to pomůže při rozhodování. Pokud bude o filtry zájem, tak si je všechny necháme, jinak jich část vrátíme prodejci.

Děkuji a přeji Vám krásný den! Danča

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *